[[ basket_count ]] Sepet
Sepetim, [[ basket_count ]] Ürün(ler)
 • [[ product.product_name ]]
  Adet: [[product.product_count]]
  header_basket_product_size_text :
  header_basket_product_color_text :
  [[product.size]]
  [[product.color]]
 • Ara Toplam

Sepetin henüz boş.

Altınmarka, 1992 yılında Esenyurt’ta kurulmuş, dünyanın önde gelen endüstriyel kakao ve çikolata üreticilerinden biri ve dünya çapında 80'den fazla ülkede global markaların güvenilir çözüm ortağıdır. 2012 yılında, European Candy Kettle Club tarafından verilen "Avrupa'nın En İyi Çikolata Fabrikası" ödülüne layık görülmüş ve Türk çikolatasının kalitesini taçlandırmıştır.

Üretim tesislerinde, terzi usulü olarak ürettilen 500’den fazla reçeteyi, sıvı çikolata olarak ya da kuvertür, damla çikolata, parça çikolata, para çikolata ve de çubuk çikolata gibi birçok farklı formda değerli müşterileriyle buluşturmaktadır.

İstanbul'daki son teknoloji ile donatılmış üretim tesisleri, yıllık 270.000 tonluk kakao işleme kapasitesine sahiptir ve bu sayede Altınmarka, dünyanın 5. büyük kakao üreticisi ve de 2. büyük endüstriyel çikolata üreticisidir.


En yüksek kalitede kakao tozu, kakao yağı ve kakao kütlesi tedarik ederken, çikolata ürünleri, çikolata bileşenleri, katkı maddeleri, süslemeler ve bitmiş çikolatalar ile kelimenin tam anlamıyla yüzlerce sıvı veya kalıplanmış ürün yelpazesi sunmaya devam etmektedir. Altınmarka’nın sahip olduğu yüksek teknoloji altyapısı, gelişmiş Ar-Ge yetenekleri, hızlı dahili karar alma süreçleri ve kendini işine adamış yüksek eğitimli kadrosu, kişiye göre özelleştirilmiş hizmetlerde özellikle ürün geliştirme, iyileştirme ve tarif konusunda Altınmarka’ya çok güçlü bir itibar oluşturmaya yardımcı olmaktadır.

İstanbul'daki elverişli coğrafi konumu, müşterilerine tüm Avrupa bölgesinin yanı sıra Rusya, Kafkaslar, Orta Asya, Yakın Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine teslimat için ek bir lojistik avantajı sağlamaktadır.

Altınmarka'nın son teknoloji laboratuvar tesislerinde sürekli olarak yeni reçeteler, malzemeler ve üretim teknolojileri üzerine araştırma ve geliştirme yapılmaktadır, müşterilerine üretim risklerini ve maliyetlerini en aza indirecek yaratıcı yeni çözümler sunmaktadır.

Ar-Ge hizmetleri, henüz daha üretime geçmeden önce test üretimlerinin gerçekleştirildiği tam donanımlı bir pilot üretim birimini içermektedir.


Altınmarka’nın üretim mühendisleri, teknisyenleri ve birinci sınıf çikolata uzmanlığı, Ar-Ge desteği, tarif geliştirme, optimizasyon, pazarlama, satış ve lojistik desteğine kadar uzanan hizmetlerde değerli müşterilerinin hizmetindedir. Bu amaçla Altınmarka ekipleri, müşterileri için eğitim seminerleri düzenlemekte ve de acil yardımın gerekli olduğu yerlerde yerinde destek sunmaktadır.


VİZYONUMUZ

Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, Türk çikolata kültürünü Türkiye’nin yanı sıra tüm Dünya’da tüketiciler ile buluşturup tüketicilerin kendini iyi hissedeceği ve keyifle tüketeceği ortamlarda sunarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

X