{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Dünyanın En Büyük 2. Endüstriyel Çikolata Üreticisi

image

Altınmarka 1992'de kuruldu ve son 25 yılda katlanarak büyüyerek önemli bir küresel oyuncu haline geldi.

Sadece Batı Afrika'dan ana hasat kakao tanelerini kullanarak, kaliteden ödün vermeden İstanbul'daki kakao tesislerimizde kakao tozu, kakao yağı ve kakao likörü üretiyoruz. 2005 yılında kakao tesisimize entegre bir endüstriyel çikolata tesisi kurarak, hem ülkemizdeki, hem de dünyadaki şekerleme, süt ve süt ürünleri, pastacılık, kek ve bisküvi üreticilerinin çözüm ortağı olarak yolumuza devam ediyoruz.

İstanbul'daki son teknoloji üretim tesislerimiz, yıllık 270.000 tonluk kakao işleme ve endüstriyel çikolata üretim tesislerini kapsıyor ve Altınmarka'yı dünyanın 6. en büyük kakao üreticisi ve 2. en büyük endüstriyel çikolata üreticisi yapıyor. Aynı zamanda tesisimiz 2012 yılında European Candy Kettle Club tarafından "Avrupa'nın En İyi Kakao ve Çikolata Fabrikası" ödülüne layık görüldü.

En yüksek kalitede kakao tozu, kakao yağı ve kakao kütlesi tedarik ederken, çikolata ürünümüz çikolata bileşenleri, katkı maddeleri, süslemeler ve bitmiş çikolata ürünleri için kelimenin tam anlamıyla yüzlerce sıvı veya kalıplanmış çikolata tarifleri yelpazesi sununuyor... Şirketimizin yüksek teknoloji altyapısı, gelişmiş Ar-Ge yetenekleri, hızlı dahili karar alma süreçleri ve kendini işine adamış, yüksek eğitimli kadromuz, özellikle ürün geliştirme, iyileştirme ve tarif için özelleştirilmiş ve kişiye özel hizmetlerde Altınmarka için çok güçlü bir sicil oluşturmaya yardımcı oluyor.

Bütün bu faktörler bugün Altınmarka'yı, dünyanın önde gelen endüstriyel kakao ve çikolata üreticilerinden biri ve dünya çapında 80'den fazla ülkede lider global markaların güvenilir çözüm ortağı yapıyor. Üstelik İstanbul'daki elverişli coğrafi konumumuz sayesinde, Avrupa bölgesinin yanı sıra, Rusya, Kafkaslar, Orta Asya, Ortadoğu, Yakın Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine teslimat için ek bir lojistik avantaja da sahibiz.

image

Bu ürün stokta olduğunda, posta adresinize bir bildirim göndereceğiz.